Prekių grąžinimas / keitimas, paslaugų atšaukimas.

Nekokybiškos prekės yra grąžinamos ir keičiamos vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“reglamentuotomis taisyklėmis,  LR CK 6-osios knygos prievolių teisės 6.228 str.

Pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkimo ir grąžinti kokybiškas prekes. Šia teise pirkėjas gali pasinaudoti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo dienos, apie tai informuodamas pardavėją. Atsisakant pirkimo, pirkėjui tenka prekių grąžinimo išlaidos.

Norėdamas pakeisti ar grąžinti prekę, įsigytą el. parduotuvėje, pirkėjas pardavėjui turi pateikti raštišką prašymą, kuriame nurodoma grąžinimo priežastis ir pasirinktas kompensavimo būdas (pinigų grąžinimas arba keitimas į kitą analogišką prekę). Grąžinimo forma. ATSISIŲSTI 

Prekių grąžinimo sąlygos:

·         grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

·         prekė turi būti nesugadinta;

·         prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);

·         grąžinama prekė turi būti pilnos komplektacijos;

·         prekes grąžina Pirkėjas savo sąskaita, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl jos kokybės arba dėl pardavėjo kaltės gauta ne ta prekė.

Pardavėjui gavus grąžinamas prekes ir įvertinus jų kokybę, per 14 darbo dienų nuo prekių gavimo sugrąžinama pinigų suma. Jeigu grąžinama tik dalis pirktų prekių, pristatymo išlaidos neatlyginamos.

Dėl prekių grąžinimo, reikėtų kreiptis el. paštu info@zeneras.lt arba telefonu +370 610 27252 (darbo dienomis 10.00 - 17.00 val.)

Prekių / paslaugų atšaukimo sąlygos:

Paslaugų atšaukimo terminas galioja iki tol, kol nepradėta gamyba, kol dar nepradėtos naudoti gamybai skirti resursai ir medžiagos. Jei gamyba pradėta ir medžiagos jau naudojamos, ir klientas atšaukia užsakymą, klientas sumoka už atliktus darbus ir panaudotas medžiagas ir su tuo užsakymu susijusias išlaidas.