Pristatymas

Užsakymai priimami ir vykdomi kiekvieną darbo dieną.

(Perkant virš 35 EUR pristatymas NEMOKAMAS).

Pristatymo būdai:

Lietuvos Paštu - registruotas pirmenybinis siuntimas Lietuvos Paštu. Kaina 1,90 EUR Užtrunka 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo.  Siuntos įteikiamos asmeniškai, o neradus gavėjo nurodytu adresu, siunta paliekama artimiausiame pašto skyriuje.

Atsiėmimas LP Express paštomate - pasirinkus šį siuntimo būdą siuntinį pristatysime į Jūsų pasirinktą LP Express paštomatą. Prekei pasiekus terminalą apie tai būsite informuoti SMS žinute. Pristatymo kaina 1.90 EUR. Pristatymo trukmė 1-2 darbo dienos.

Atsiėmimas OMNIVA paštomate - pasirinkus šį siuntimo būdą siuntinį pristatysime į Jūsų pasirinktą Omniva paštomatą. Prekei pasiekus terminalą apie tai būsite informuoti SMS žinute. Pristatymo kaina 1,90 EURPristatymo trukmė 1-2 darbo dienos.

  

Atsiėmimas DPD paštomate - pasirinkus šį siuntimo būdą siuntinį pristatysime į Jūsų pasirinktą Omniva paštomatą. Prekei pasiekus terminalą apie tai būsite informuoti SMS žinute. Pristatymo kaina 1,90 EURPristatymo trukmė 1-2 darbo dienos.

Apmokėjimas

Apmokėjimo būdai:

Bankiniu pavedimu - turėsite atlikti mokėjimą į mūsų įmonės sąskaitą naudodamiesi elektronine bankininkyste (mokėjimo rekvizitus gausite el.paštu atlikus užsakymą).

Per Paysera sistemą - šis mokėjimo būdas suteiks Jums galimybę atsiskaityti per Lietuvos bankų e.bankininkystės sistemas, „Maxima“ kasose, „Lietuvos spauda“ ar „Rkiosk“ spaudos kioskeliuose, taip pat per „Webmoney“ sistemą.

 

Jei sutriko sistema ir neveikia apmokėjimas

Jei iškils klausimų dėl apmokėjimo ir kitos informacijos, prašome susisiekite su mumis, užpildę kontaktinę formą Čia arba rašykite į el. paštą info@zeneras.lt